Technické informace

Základní technické informace o kvalitě našich produktů značky Varta.

Technické informace o autobateriích

 

Technické informace

Chceme-li zákazníkům nabídnout to nejlepší, musíme své výrobky neustále modernizovat.

 

Díky této jasné a jednoznačné vizi společnosti Johnson Controls, která vyrábí autobaterie Varta, si můžeme my, řidiči i provozovatelé jakýchkoli motorových vozidel, být jisti, že nás autobaterie vyrobené touto firmou nezklamou.

 Stále kvalitnější technologie

Abychom si mohli v každém okamžiku pořídit autobaterie předbíhající svou technickou koncepcí dobu, provozuje Johnson Controls inovační technologická centra, která veškerý svůj čas věnují vývoji stále preciznějších technologií. Jaké technologie nyní autobaterie Varta nabízejí?

PowerFrame

Neobvyklá mřížková konstrukce dokáže zamezit korozi, zvýšit výkon při studeném startu, prodloužit životnost baterie a zajišťuje rychlé nabití.

Absorbent Glass Mat – technologie AGM

Ideální pro vozidla s technologií Start-Stop, je vysoce odolná proti cyklickému zatěžování a má extrémní odolnost proti otřesům.

Enhanced Flooded Battery - tehnologie EFB

Vysoká odolnost proti cyklickému zatěžování, jsou zminimalizovány ztráty materiálu.

Gelová technologie

Speciálně pro motocykly, tyto baterie, u nichž je elektrolyt uložen v gelu, jsou výrazně odolné proti otřesům, mají dlouhou životnost a vyrovnají se s nepravidelně dlouhými odstávkami motocyklu.

Technologie pro nákladní stroje

I v této oblasti si můžeme vybrat mezi několika technologiemi. Vezmeme-li v úvahu typ svého vozu, výkon, náročnost jeho činnosti, stáří a vybavení, najdeme si přesně to, co potřebujeme pro nákladní automobil.

 

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk.