Silver dynamic

Autobaterie ze stříbrné řady Silver dynamic firmy Varta jsou určeny hlavně pro majitele automobilů nabitých nejnovejšími technologiemi.

Autobaterie Varta Silver Dynamic

 

Silver Dynamic

Stříbro evokuje nezastavitelný jiskřící pokrok a zářivý tah na bránu. Stříbro, to je i  technická vyspělost, neutuchající dynamika a drahocenný šperk. To vše v sobě skrývá řada autobaterií Varta, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, řada Varta Silver Dynamic

Pro koho je řada Silver Dynamic určena?

Pokud jste právě před chvílí zabouchli dveře kvalitního moderního automobilu naplněného všemožnými energeticky náročnými spotřebiči, právě vás řada autobaterií Varta Silver Dynamic potěší. Řada Silver Dynamic je totiž zkonstruována právě pro moderní kvalitní automobily, které hrdě projíždějí světem naplněny špičkovými technickými vymoženostmi.

 Technologie PowerFrame

Stejně jako řady Black Dynamic a Blue Dynamic, i Silver Dynamic je zkonstruována technologií PowerFrame, technologií, která dokázala dát už tak kvalitním autobateriím Varta ještě lepší vlastnosti. Autobaterie obsahující technologii PowerFrame dosahují vyšší životnosti, lépe zvládají studené starty, mají vysokou startovací sílu a v případě potřeby i rychlejší schopnost opětovného nabití.

 Žádaná řada Silver Dynamic

Řada Varta Silver Dynamic patří mezi nejprodávanější autobaterie ve své kategorii, protože kvalitní řidiči dokáží ocenit kvalitu, která je navíc skvěle doplněná výhodnou cenou. Kvalitu, která zaručuje spolehlivý start a spolehlivý dojezd.

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk.