Nákladní autobaterie

Bezúdržbové nákladní autoaterie pro veškeré nákladní automobily se vyznačuji 100% kvalitou a velmi vysokým výkonem!

Nákladní autobaterie Varta

 

Autobaterie pro nákladní automobily

Jak široké je spektrum nákladních automobilů, tak široký je i výběr autobaterií Varta pro užitková vozidla. Nezáleží, zda provozujete malé či velké autobusy, dodávky, bagry, buldozery, jeřáby, požární vozidla, traktory, střední nákladní vozy či velkoobjemové trucky, v nabídce autobaterií Varta si vždy vyberete.

Rozdělení řady Varta Promotive

Chcete-li si pořídit autobaterii do jakéhokoli užitkového vozu, zaměřte se na řadu Varta Promotive. A protože různé typy vozů mají různé potřeby, i  v segmentu užitkových vozidel se objevuje rozdělení na Black, Blue a Silver typy autobaterií.

Varta Promotive Black

Vhodné pro starší typy a pro vozidla s nižším výkonem. Ovšem nenechme se mýlit, i Varta Promotive Black v sobě skrývá prvotřídní kvalitu.

Varta Promotive Blue

Tato baterie je maximálně odolná proti otřesům, takže ať už se jedná o zemědělský, stavební nebo třeba komunální vůz, na Vartu Promotive Blue se můžete spolehnout.

Varta Promotive Silver

Silná auta si žádají silné autobaterie a právě takovými jsou baterie z řady Varta Promotive Silver. Maximálně výkonné, maximálně spolehlivé, maximálně kvalitní.

Ideální volba

Všechny autobaterie Varta určené pro nákladní vozy jsou absolutně bezúdržbové, takže dokáží ušetřit nejen peníze potřebné na jejich servis, ale i drahocenný čas. Připočte-li se k tomu prvotřídní výkon a naprostá spolehlivost, autobaterie Varta Promotive jsou ideální volbou.

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk.