Varta Blue dynamic

Autobaterie z modré řady Blue dynamic firmy Varty jsou jedním z nejprodávanějších typů baterií na české trhu.

Autobaterie Varta Blue Dynamic

 

Blue Dynamic

Modrá barva je odleskem snů a fantazií. Autobaterie Varta Blue Dynamic patří mezi výrobky, které se právě snům a fantazii blíží. Je nejprodávanější, její obrovskou předností je použitá technologie PowerFrame a i její další přednosti z ní činí výrobek, na který se můžeme spolehnout.

Nejprodávanější svého druhu

Na českém trhu neexistují v této skupině autobaterie, které by se prodávaly více než baterie řady Varta Blue Dynamic. Dynamika plná modři je řidiči velmi oblíbená a velmi vyhledávaná, protože kdo sází na jistotu a přitom je otevřen novým technologiím, ví, že výběrem autobaterie Varta Blue Dynamic se nelze netrefit.

Technologie PowerFrame

Jeli Váš automobil naplněný elektronikou, určitě oceníte technologii PowerFrame. Baterie s touto technologií je skvělá při studeném startu, má vyšší životnost a je spolehlivá. Inovativní mřížková konstrukce je garancí výborné vodivosti a nízkého odporu a v důsledku toho i rychlého opětovného nabití nebo velmi vysoké startovací síly.

 Další výhody

Čím ještě nás dokáže oslovit autobaterie Varta Blue Dynamic? Má vysoký startovací výkon, vzhledem k výrazně nižšímu samovybíjení vydrží až osmnáct měsíců bez jediného použití, je odolnější proti korozi a má sníženou spotřebu destilované vody.

Jak tedy zhmotnit svůj modrý sen? Jednoduše – instalací autobaterie Varta Blue Dynamic do svého automobilu.

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk