Varta Black Dynamic.

Autobaterie z černé řady Black Dynamic firmy Varty jsou určeny převážně pro starší typy automobilů, které nejsou vybaveny složitými elektronickými systémy.

Autobaterie Varta Black Dynamic

 

Black dynamic

Černá barva je klidná jistota, která už nikam nespěchá. Přesto i černá může být dynamická, zvlášť jedná-li se o Black Dynamic, temně dynamickou řadu autobaterií Varta.

Řada pro starší vozy

Řada Black Dynamic je určená hlavně pro vozy dřívějšího data výroby, vozy, které v sobě nemají mnoho energeticky náročných spotřebičů. Tyto baterie jsou konstruovány tak, aby i z důstojných postarších pánů udělaly znovu takřka mladíky, přinejmenším při nastartování. Zralost se budí pomaleji, mládí startuje prvním otevřením víčka, a autobaterie řady Varta Black Dynamic dokáží rozjasnit každý nový start.

Technologie PowerFrame

Majitelé rovněž ocení technologii PowerFrame. I díky ní se vozidlo bez potíží probudí k životu nejen za příjemných teplých dnů, ale i za mrazivých nocí. Revoluční technologie PowerFrame, používaná až od roku 2008, vylepší starty vašeho vozu za studena a prodlouží životnost baterie. Spolu s nákupem kvalitních zimních pneu získáte pro svého miláčka opravdu to nejlepší.

S technologií PowerFrame, která používá velmi neobvyklou mřížkovou konstrukci umožňující vysokou vodivost a nízký odpor, souvisí i možnost rychlého opětovného nabití baterie a vysoká startovací síla.

 Společný znak - spolehlivost

I řada Black Dynamic v sobě skrývá všechny výhody přináležející ke značce Varta. Dlouhou životnost, velmi solidní výkon, výběr mezi pravou a levou polaritou a samozřejmě spolehlivost. 

 

 

Partnerem této stránky jsou internetové obchody pneu-kvalitne.cz a  pneu-kvalitne.sk.