KONFIGURÁTOR

Konfigurátor autobaterií, motobaterií

Server autobaterie-varta.net Vám přináší konfigurátor baterií. Je to jednoduché, stačí si jen zvolit druh vozidla, značku, model a výkon (případně kubaturu) a náš konfigurátor Vám již nabídne ucelenou nabídku autobaterií, motobaterií nebo baterií pro nákladní vozy.

V nabídce najdete všechny vhodné typy autobaterií Varta a to jak řadu Silver Dynamic, tak i Blue Dynamic a Black Dynamic. Tyto řady autobaterií se liší svým využitím a použitými technologiemi. Pokud se o technologiích a použití autobaterií Varta chcete dozvědět více, použijte, prosím, menu v horní části webu. Všechny informace o autobateriích jsou tam popsány a detailně vysvětleny.

Konfigurátor Vám zároveň při posledním kroku nabídne prolink na konkretní baterii ke koupi v e-shopu PNEU-kvalitně.cz, který je již několik let kvalitním dodavatelem autobaterií, nabíječek autobaterií, pneumatik a dalšího příslušenství pro motorová vozidla. A pokud Vám náhodou náš konfigurátor baterií nenabídl vhodnou baterii, neváhejte nás kontaktovat, máme k dispozici doplňující údaje a rádi Vám při výběru vhodné baterie pomůžeme.

Vyberte si autobaterii přesně pro Váš automobil, motocykl, či nákladní vůz.

UPOZORNĚNÍ Konfigurátor baterií je sestaven z tovární specifikace daných vozidel dodaných přímo pro trh v ČR. Pro absolutní správnost určení baterie je nejlepší předem baterii zkontrolovat přímo ve vozidle, jelikož může být u dovezených automobilů použita baterie jiné specifikace nebo může být automobil v průběhu let upraven například předchozím majitelem na jinou baterii. U korejských a japonských automobilů je tato kontrola zvláště potřebná, jelikož se může baterie lišit pouze ročníkem automobilu a není v našich silách obsáhnout všechny možné varianty.